XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda poezją i prozą pisana”

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych recytacją uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz młodzież wszystkich typów szkół średnich Białegostoku i okolic do udziału w XV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Przyroda poezją i prozą pisana” objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, który odbędzie się 20 marca 2020 roku o godzinie 13.00 w siedzibie VII LO w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej 7.

Jak zwykle uczestników czeka wspaniała atmosfera stworzona przez aktorów Białostockiego Teatru Lalek, imprezy towarzyszące oraz wiele nagród..

Wypełnione zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można przesyłać elektronicznie jako załącznik na jeden z adresów mailowych

lo7@um.bialystok.pl,

jolantatrofimiuk@gmail.com

lub przynieść osobiście do sekretariatu VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku (ul Wierzbowa 7) do dnia 13.03.2020 r.
Szczegółowe informacje w załącznikach i na stronie internetowej VII LO.

Organizatorzy:

Jolanta Trofimiuk jolantatrofimiuk@gmail.com