XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda poezją i prozą pisana”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy zainteresowanych recytacją uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, klas III gimnazjalnych  oraz młodzież wszystkich typów szkół  ponadgimnazjalnych  Białegostoku i okolic do udziału w XIV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Przyroda poezją i prozą pisana” objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, który odbędzie się 22 marca 2019 roku o godzinie 13.00 w siedzibie VII LO w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej 7.

Wypełnione zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można przesyłać elektronicznie jako załącznik na jeden z trzech adresów e-mail lo7@um.bialystok.pl, jolantatrofimiuk@gmail.comanelmo@wp.pl.

lub przynieść osobiście do sekretariatu VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku (ul Wierzbowa 7) do dnia 15.03.2019 r.
Szczegółowe informacje w załącznikach.

Organizatorzy:

Jolanta Trofimiuk jolantatrofimiuk@gmail.com

Anna Morawska anelmo@wp.pl

XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda poezją i prozą pisana” – folder – pobierz

XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda poezją i prozą pisana” – karta zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych – pobierz

XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda poezją i prozą pisana” – zgoda na przetwarzanie danych – pobierz