VIII Olimpiada Kosmetologiczna pod hasłem „Makijaż inspirowany starożytnym Egiptem”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w VIII Olimpiadzie Kosmetologicznej pod hasłem „Makijaż inspirowany starożytnym Egiptem”, organizowanej we współpracy z Samodzielną Pracownią Kosmetologii Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Przedmiotem olimpiady jest wykonanie pracy konkursowej – filmu dokumentalnego prezentującego umiejętności wykonania makijażu i wystylizowania modelki zgodnie z hasłem „Makijaż inspirowany starożytnym Egiptem”.

Czekamy na prace nie tylko tych uczniów, którzy chcieliby uczyć się w klasie kosmetycznej naszej szkoły, ale wszystkich zainteresowanych kosmetologią i kreowaniem wizerunku.

Karta zgłoszenia – pobierz

Regulamin – pobierz

Zgoda  na  publikację wizerunku – pobierz

Zgoda na wykorzystanie pracy konkursowej – pobierz