VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Miłość niejedno ma imię”

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych śpiewem uczniów szkół podstawowych oraz młodzież wszystkich typów szkół ponadpodstawowych  Białegostoku i okolic do udziału w VIII  Międzyszkolnym Konkursie „Miłość niejedno ma imię”, objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, który odbędzie się 12 lutego 2021 roku o godzinie 10:00 w Sali widowiskowej VII Liceum Ogólnokształcącego im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku, ul. Wierzbowa 7 . Wypełnione zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można przesyłać elektronicznie jako załącznik na adres e-mail slomkaanna126@gmail.com;  lo7@um.bialystok.pl  lub przynieść osobiście do sekretariatu VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku(ul. Wierzbowa 7) do dnia 31 stycznia  2021r. Zasady uczestnictwa w konkursie w przypadku zamknięcia szkół z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa Covid -19 zostały podane w regulaminie.

Organizatorzy:

Anna Słomka slomkaanna126@gmail.com

Joanna Gościk  ereo@interia.pl

VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Miłość niejedno ma imię” – Regulamin – pobierz

VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Miłość niejedno ma imię” – Karta zgłoszenia uczestnictwa – pobierz

VIII  Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Miłość niejedno ma imię” – załącznik 2 i 2a, zgoda na przetwarzanie danych – pobierz