Uroczyste obchody Święta Szkoły – 2018

Dnia  7 grudnia 2018 r. obchodziliśmy Święto Szkoły.

Cześć oficjalną otworzył dyrektor szkoły Jerzy Nowik. Zgromadzeni w sali gimnastycznej nauczyciele oraz uczniowie wysłuchali referatu poświęconego patronowi szkoły – Nauczycielom Tajnego Nauczania. Delegacja uczniów z panem Markiem Okrasińskim złożyła wiązankę pod pomnikiem Nauczycieli Tajnego Nauczania.

W części artystycznej uroczystości prezentowały się klasy pierwsze, które rywalizowały ze sobą w ramach Talent Show. Wyłonieniem zwycięzców zajęło się jury złożone z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego pod przewodnictwem pana wicedyrektora Macieja Siąkały.

Miejsce I zajęła klasa IA społeczno-językowa, która w żartobliwy sposób opowiedziała o szkolnej rzeczywistości.

Miejsce II zajęła klasa ID o profilu kosmetycznym za scenkę pt. ,,Wiadomości”.

Nagrodę za zajęcie III miejsca, jury przyznało klasie IF za prezentację profilu fotograficznego w formie filmu.

Klasy IB i IG zdobyły równolegle wyróżnienia. Klasa IG teatralna za swój mini-musical a klasa IB społeczno-językowa za prezentację umiejętności językowych.

Nagrodę publiczności otrzymała klasa IG. Głosy publiczności rozłożyły się następująco: IG – 83; IF – 54; ID – 33; IB – 21; IA – 17 głosów.

Fotoreportaż zapewniła pracownia@fotografii VII LO.