Pomóżmy absolwentce naszej szkoły!

Pomóżmy absolwentce naszej szkoły!
Jej malutki synek choruje na SMA 1 – rdzeniowy zanik mięśni. „Dzisiaj medycyna daje szansę – koszmarnie droga terapia może zatrzymać ten złowieszczy pęd choroby”.
Zbieramy plastikowe nakrętki dla Nikosia, ważne jest to aby w akcję włączyła się cała szkoła, bo liczy się czas!
Nakrętki proszę przynosić p. Annie Dębowskiej i p. Joannie Gościk. Można je też przekazać wychowawcy klasy.
„Potrzebujemy Was, Waszych wielkich serc, które pokochają naszego synka – tak, by podarować mu najpiękniejszy prezent – szansę na życie bez wyroku, jakim jest ta straszna choroba. Potrzebne są nam Wasze serca, które otworzą się na Nikosia, Wasze oczy, które tak jak nasze będą patrzyły z nadzieją. Potrzebne są Wasze niezliczone udostępnienia i chęci, które przełamią każdą barierę.
Ścigamy się z dwoma najgroźniejszymi przeciwnikami – z chorobą, która pozbawiła już tak wiele dzieci przyszłości i z czasem, który zabiera zdrowie naszego synka bezpowrotnie.
Wierzymy, że nie jesteśmy z tym sami i któregoś pięknego dnia zobaczymy wszyscy, jak Nikoś wygrywa z SMA 1.
Dziękujemy Wam, choć żadne słowa nie wyrażą tej wdzięczności…”
Więcej informacji na : https://www.siepomaga.pl/zycie-nikosia