Kolejność prezentacji wokalnych – VI Międzyszkolny Konkursu Piosenki „Miłość niejedno ma imię”

wpis w: Newsy | 0

Kolejność prezentacji wokalnych – VI Międzyszkolny Konkursu Piosenki „Miłość niejedno ma imię”.

Szkoły podstawowe i gimnazja

L.p. Imię i nazwisko Szkoła
1. Julia Borowik Centrum Muzyki  VOC  Szkoła Dźwięków

w Białymstoku

2. Kamila Czarniecka Szkoła Podstawowa nr 24 z oddziałami dwujęzycznymi im. 2 Korpusu PSZ na Zachodzie w Białymstoku
3. Karolina Dunikowska  Zespół Szkolno – Przedszkolny
w Dobrzyniewie Dużym
4. Alicja Gudowska Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament w Białymstoku
5.  Gabriela Jabłońska Społeczne Gimnazjum nr 1 w Białymstoku
6.  Aniela Koziatek Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ks. Jana  Twardowskiego w Białymstoku
7.  Dominika Kulikowska Zespół Szkolno – Przedszkolny
w Dobrzyniewie Dużym
8.  Matylda Zofia Mojsak Szkoła Podstawowa nr 19 w  Białymstoku
9. Alan Niewiarowski Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Zawodowych w Ciechanowcu

10.  Anna Izabela Roginela Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Dobrzyniewie Dużym

11. Damian Śliwiński Katolicka Szkoła Podstawowa w Łomży
12.  Anna Tomaszewska Gimnazjum im. Grzegorza Chodkiewicza

w Zabłudowie

13. Klaudia Wasiluk Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach
14. Maya Zyskowska Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza

w Grajewie

 

Szkoły ponadgimnazjalne

L.p. Imię i nazwisko

 

Szkoła
1. Julia Kuzyka

 

 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów

w Białymstoku

 

2.

 

 

Zuzanna Bagan

VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku

 

3. Dagmara Benecka Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku

 

4.  Zofia Bołtruć V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego

w Białymstoku

 

5. Zofia Borkowska I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
6. Jakub Bukłaha Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Technicznych

w Białymstoku

 

7. Zuzanna Chorchiel Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku

 

8. Julia Glinojecka VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta     w Białymstoku

 

9.  Adam Godlewski Zespół Szkół Ogólnokształcących

i  Zawodowych

w Ciechanowcu

 

10. Jakub Grzybowski I Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza

w Białymstoku

 

11 Rafał Korytkowski  I Liceum Ogólnokształcące

w Łomży

12. Justyna Kostecka Centrum Muzyki Voc  Szkoła Dźwięków w Białymstoku

 

 

13. Natalia Kuc Centrum Muzyki Voc  Szkoła Dźwięków w Białymstoku

 

14. Marita Romanowska Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące

w Białymstoku

15. Ilona Ryszczuk Zespół Szkół Ogólnokształcących

i Technicznych

w Białymstoku

 

16. Julia Sabak Zespół Szkół Ogólnokształcących i  Zawodowych

w Ciechanowcu

 

17. Zuzanna Sawicka I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
18. Oliwia Sokołowska IV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida

w Białymstoku

19. Anna Stasiulewicz III Liceum Ogólnokształcąe im. K.K. Baczyńskiego

w Białymstoku

 

20. Gabriela Szubzda Zespół Szkół Elektrycznych im. Prof. Janusza   Groszkowskiego w Białymstoku

 

21. Emilia Święcicka VII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

w Białymstoku

22. Gabriela Traskowska VII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

w Białymstoku

 

23. Wiktoria Trojan V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego

w Białymstoku

 

24. Katarzyna Wiszowata VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta    Augusta w Białymstoku
25.  Anna Maria Wrona I Liceum Ogólnokształcące im. Adam Mickiewicza

w Białymstoku

 

26. Izabela Wyszyńska I Liceum Ogólnokształcące im. Adam Mickiewicza

w Białymstoku

 

27. Magda Zaremba  V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego

w Białymstoku

 

 

28. Paulina Zawadzka Zespół Szkół Gastronomicznych w Białymstoku

 

 

29. Maja Zbierajewska VII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania

w Białymstoku

 

30.  

Sylwia Zdańczuk

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych

w Białymstoku

 

Komentarze zostały wyłączone.