Kadra pedagogiczna VII Liceum Ogólnokształcącego im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku

1. Nowik Jerzy – dyrektor/wf
2. Siąkała Maciej – wicedyrektor/matematyka
3. Adamska Joanna – historia, wos
4. Bancarewicz Małgorzata – język rosyjski
5. Błaszczyk Barbara – historia, wos
6. Borowik Piotr – religia prawosławna
7. Borsukiewicz Małgorzata – język polski
8. Bułkowska Aneta – geografia
9. Chomiczewska Jowita – bibliotekarz
10. Dacz Agnieszka – matematyka
11. Daraszkiewicz Barbara – język polski
12. Dębowska Anna – religia katolicka
13. Drągowska Justyna – wf
14. Drągowski Konrad – wf
15. Frankowska Iwona – chemia
16. Frąckiewicz-Łuczaj Magdalena – chemia
17. Gawkowska Joanna – język polski
18. Głuch-Sądel Katarzyna – religia katolicka
19. Gołaszewska Magdalena – warsztaty dziennikarskie
20. Gołębiewska Agnieszka – język polski
21. Gołownia Mirosław – fotografia, warsztaty fotograficzne
22. Gościk Joanna – podstawy przedsiębiorczości, edb, wos
23. Górska Maria – matematyka
24. Grycuk Hanna – wf
25. Grzegorzewska Sylwia – wf
26. Hejn Agnieszka – język angielski
27. Iwaszko Elżbieta – język polski
28. Jackowska Dorota – język francuski
29. Januszek Krzysztof – wf
30. Kaczyńska-Łuba Renata – plastyka, komunikacja wizualna, rysunek i malarstwo
31. Kamiński Jarosław – geografia
32. Kamiński Michał – warsztaty wokalne
33. Karpiuk Anna – wf
34. Karwowski Maciej – język angielski
35. Kiluk Małgorzata – pedagog
36. Kołosow-Ostapczuk Anna – historia, warsztaty fotograficzne, elementy choreografii
37. Kopcik-Olendzka Żaneta – język polski
38. Korniłowicz Anna – matematyka
39. Korol-Gułaj Edyta – biologia
40. Koruch Robert – wf
41. Kowalewski Waldemar – język angielski
42. Kuptel Alina – chemia
43. Leszczyńska Daria – język francuski
44. Leszczyński Mirosław – informatyka
45. Lisowska Monika – matematyka
46. Lul-Worobiej Katarzyna – język francuski
47. Łagutowska Anna – informatyka, doradca zawodowy
48. Łuniewska Agnieszka – język rosyjski
49. Mieszkowska Joanna – psychologia
50. Mikosz Monika – jezyk rosyjski
51. Okrasiński Marek – historia, wos
52. Olszewska Elżbieta – biologia, etyka
53. Ołtarzewska Cecylia – chemia
54. Palkowska Anna – religia katolicka
55. Podbielski Patryk – historia
56. Popko Małgorzata – język angielski
57. Przestrzelska Iwona – matematyka
58. Rogowska Barbara – język angielski
59. Rybołowicz Sylwia – wf
60. Sienkiewicz Łukasz – historia
61. Sienkiewicz-Bagińska Jolanta – język angielski
62. Słomka Anna – bibliotekarz, muzyka, interpretacja piosenki
63. Szamborska Dorota – język rosyjski
64. Trofimiuk Jolanta – fizyka, przyroda
65. Wilczewska-Nieścierowicz Agata
66. Wilda-Koruch Katarzyna – język angielski
67. Wojtkiewicz Mariola – warsztaty skutecznej komunikacji, warsztaty twórczego myślenia
68. Wołosik Katarzyna – wizaż i stylizacja
69. Wydra Marta – język angielski
70. Zambrowska Adriana – język angielski
71. Żebrowska Anetta – pedagog