Dzień Zdrowego Odżywiania i aktywności fizycznej

14.11.2019 r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali uczniom VII LO „Dzień zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej”.

Młodzież  uczestniczyła w wykładzie, dotyczącym zdrowego jedzenia oraz zapoznała się ze skutkami jakie niesie za sobą siedzący tryb życia. Pogadankę poprowadzili  wykładowcy z Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych

w Białymstoku.

Uczniowie podczas swoich lekcji  poznali ćwiczenia śródlekcyjne jako doskonałej formy odprężającej i pobudzającej organizm do aktywnej pracy po długotrwałym siedzeniu w ławce szkolnej, które przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego pani Hanna Grycuk i pani Justyna Drągowska, a w czasie przerw między lekcjami młodzież mogła skosztować świeżych jabłek.

To był miły i aktywny dzień

nauczyciele wychowania fizycznego